Domů >> Pronájem >> Brno-Bystrc >> Prodej >> Byt >> Prodej krásného OV 4+kk, Brno-Bystrc

Prodej krásného OV 4+kk, Brno-Bystrc
Kontaktovat makléře(ku)

Prodej krásného a slunného bytu OV 4+kk v klidné lokalitě, nedaleko lesa, rybníka či přehrady, s dobrou dostupností do centra města.

Byt o rozloze 96 m2 se nachází ve 2. podlaží cihlového domu z roku 2008. Byt má skvělou dispozici – tři samostatné pokoje (14, 13 a 12 m2), orientované severním směrem a prostorný obývací pokoj s kuchyní (27,5 m2) a lodžií (4,5 m2) orientované na teplejší a slunnou jižní stranu.

V bytě je kvalitní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči (varná deska, elektrická trouba a myčka).

V bytě jsou dvě toalety. Jedna ve velké koupelně (5,5 m2) spolu s vanou a sprchovým koutem, druhá v místnosti s pračkou.

Byt má velké množství úložných prostor. V předsíní jsou vestavěné skříně, stejně tak je policový systém i v komoře (pracovně). Sklepní kóje se nachází na chodbě hned vedle bytu. K dispozici je dále kolárna/kočárkárna.

Nízké měsíční náklady – 4 000 Kč, včetně fondu oprav i elektřiny.

Autobusová zastávka MHD 140 metrů od domu, spoje: 52, 54, E50, N98. Tramvaj č. 1 je potom 800 metrů od domu. Nedaleko je mateřská škola, spousta hřišť, nákupní středisko a řada restaurací.

Uvedením energetické třídy G je splněna zákonná povinnost, to ovšem neznamená, že do ní byt skutečně patří. Ve skutečnosti se jedná o velmi úsporný byt, což bude dokázáno předložením vyúčtování za poslední 3 roky.


Váš osobní makléř

+420 725 392 916